تجلیل ازپیرغلام و مداح اهل بیت (علیهم السلام)استادحاج محمدابراهیم کیانی

حنجره عشق
 

 

به گزارش روابط عمومی هیئت محبان الرضا(علیه السلام) با حضور جمعی از پیشکسوتان ستایشگری و ذاکری مراسم تجلیل از پیرغلام اهل بیت(علیهم السلام) حاج محمد ابراهیم کیانی تحت عنوان " حنجره عشق " برگزار شد.
 
یکشنبه شب گذشته مورخ ۹۷/۱۰/۲۳ مراسم با شکوه تجلیل از پیرغلام اهل بیت(علیهم السلام) و مداح و ستایشگر قدیمی حاج محمد ابراهیم کیانی با حضور پرشور اساتید قرآنی کشور و پیشکسوتان مداحی و شعراء آئینی در هیئت محبان الرضا(علیه السلام) برگزار گردید.
در این مراسم که استاد حاج غلامرضا سازگار ریاست محترم خانه مداحان،حاج مصطفی خورسندی مدیر عامل محترم خانه مداحان و ریاست محترم کانون مداحان کشور،دکتر سیّد محسن موسوی بلده استاد برجسته قرآنی کشور و نیز حاج حسین موسوی بلده قاری بین المللی ، حاج سیّد قاسم موسوی قهار ، حاج محمد بازوبند ٬ حاج مهدی رضایی ٬ حاج سیدعطاهاشمی وحاج مهدی همایونی نیز حضور داشتند از هفت دهه خدمات ستایشگری و مداحی حاج محمد ابراهیم کیانی به نحو شایسته ای تجلیل و تکریم بعمل آمد.
حاج محمد ابراهیم کیانی متولد ۱۳۱۸/۱۰/۲۵ محله جمال الحق تهران و کارمند بازنشسته راه آهن می باشد که به تشویق والده مرحومه اش ابتدا وارد عرصه تلاوت قرآن شده و سپس تمامی تلاش خود را صرف فراگرفتن هنر مقدس مداحی کرد و در خدمات اساتید برزگی همچون سیّد جواد ذبیحی،علی بهاری و حاج علی قصری تلمذ نمود و مشق داکری گرفت.
در مراسم تجلیل از این پیر غلام امام حسین(علیه السلام) علاوه بر حضور جناب آقای الیاسی ریاست محترم شورای هیئات مذهبی شمال شرق تهران، جمع زیادی از ذاکران ، بلبلان حسینی و شاعران آئینی حضور داشتند. در ادامه مراسم شرح خدمات سالهای طولانی آقای کیانی به همراه سبک خواندن و برخی نکات در خصوص روش منبری مشارالیه توسط استاد اصغر اسکندری به سمع و نظر اساتید و حاضران در این جلسه با شکوه رسید.
هیئت محبان الرضا(علیه السلام) از جمله هیئاتی است که در میدان تسلیحات خیابان فاطمیه شرقی حسینیه پیروان مکتب حسین بن علی علیه السلام (هلال) سالانه چند برنامه تجلیل و تکریم از خدمات مداحان پیشکسوت و با سابقه را در برنامه خود گنجانده که امید است این سلسله برنامه های انگیزشی طی سالیان نیز ادامه یابد.
مراسم تجلیل از حاج محمد ابراهیم کیانی با اهداء لوح تقدیر ٬ هدایای متنوع از سوی اعضاء محترم هیئت محبان الرضا(علیه السلام) و خانه مداحان و گرفتن عکس یادگاری راس ساعت ده شب به پایان رسید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
\
 
 
 
 
 
 
 

صفحه اصلی

گالری

چهارده معصوم (ع)

دیگر مناسبت ها

احادیث

اخبار هیئت

آموزش

متفرقه

دانلود

تماس با ما

عضویت / ورود