مراسم تجلیل و نکو داشت مداح و شاعر اهل بیت(ع) استاد سید عطا هاشمی

مراسم تجلیل و نکو داشت مداح و شاعر اهل بیت(ع) استاد سید عطا هاشمی در هیئت محبان الرضا(ع) برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی هیئت محبان الرضا(ع) مراسم تجلیل از پیرغلام اهل بیت(ع) استاد سید عطا هاشمی با حضور خیل مشتاقان خاندان عصمت و طهارت(ع) روز یکشنبه ۱۹ شهریور در حسینیه حضرت علی اکبر(ع) واقع در میدان امام حسین(ع)  خیابان ۱۷ شهریور خیابان صفای شرقی با شکوه خاصی برگزار گردید.

این محفل با شکوه که زینت بخش آن مداحان، ذاکران و شعراء آئینی بودند با اقامه نماز مغرب و عشاء آغاز و با نغمه سرایی بلبلان آستان حسینی ادامه یافت.این مراسم تجلیل به پاس شش دهه خدمات استاد هاشمی برگزار گردید.

سید عطاء هاشمی متولد ۱۳۲۴ استان مرکزی است که از چهارسالگی ساکن تهران شده و علاوه بر مداحی در عرصه شعر آئینی هم فعالیت های فراوانی نموده که ماحصل آن دو جلد کتاب اشعار آئینی و چندین جلد کتب دیگر که توسط مشارالیه تصحیح ، بازنگری و چاپ گردیده اند.
استاد هاشمی علاوه بر تبحر در حوزه ادبیات و شاعری با نغمات و الحان آئینی نیز آشنایی کامل داشته و از طرفی از باستانی کاران و پیشکسوتان ورزش پهلوانی نیز می باشد.

در این مراسم استاد حاج مصطفی خورسندی رياست كانون مداحان كشور و مدیر عامل خانه مداحان، حجة الاسلام والمسلمين ولي اللهي رياست اداره تبليغات اسلامي شمالشرق و حجة الاسلام و المسلمين راشد و اساتيدمحترم آقايان حاج احمد شاهنگیان، حاج رضاخالقي ، حاج مصطفي طالبي ، حاج محمدصادقي ، حاج مهدي رضايي ، حاج آقاهمايوني ، حاج آقاشيدا ، حاج آقافياض ، حاج آقاحسيني و مداحان  محبان الرضاوديگرمداحان ازجامعه  مداح حضور داشته که پایان بخش این مراسم با شکوه اهداء هدايا و لوح تقدیر به استاد هاشمی و گرفتن عكس هاي يادگاري اين مراسم باشكوه  بود .

 

برای بزرگ نمایی عکس ها برروی عکس موردنظر کلیک کنید

 

صفحه اصلی

گالری

چهارده معصوم (ع)

دیگر مناسبت ها

احادیث

اخبار هیئت

آموزش

متفرقه

دانلود

تماس با ما

عضویت / ورود